Oddziały przedszkolne

REKRUTACJA

REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W PUBLICZNYCH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH W RUMI

Prosimy o składanie dokumentów rekrutacyjnych w SP nr 9 przy ulicy Stoczniowców, z zaznaczeniem, że dziecko będzie uczęszczać do placówki przy ul. Świętojańskiej 11.

Terminy i kryteria rekrutacji

Wniosek na rok szkolny 2018/2019

Oświadecznie - ilość godzin

Oświadczenie - samotny rodzic

Oświadczenie - rodzeństwo

Oświadczenie - wielodzietność rodziny

Dzień postaci z bajek

06 listopada w Oddziałach Wychowania Przedszkolnego odbył się Dzień Postaci z bajek. Przedszkolaki przyniosły do szkoły swoje ulubione książeczki z domowych zbiorów, aby opowiedzieć rówieśnikom jakie opowieści czytają wraz z rodzicami w domu.  Dzieci zaprezentowały się w kolorowych strojach swoich ulubionych bohaterów świata baśni, filmów i kreskówek. Dziękujemy rodzicom za pomysłowość i zaangażowanie. Ten dzien sprawił przedszkolakom dużo radości.

warsztaty mydlarskie

W dniu 13. października odbyły się warsztaty mydlarskie w oddziałach wychowania przedszkolnego. Dzieci miały okazję samodzielnie wykonać mydełka z ekologicznych składników tradycyjną metodą. Zajęcia bardzo podobały się przedszkolakom i wyraziły one chęć uczestnictwa w podobnych zajęciach plastycznych. warsztaty były również okazją do rozmowy na temat zdrowia i higieny osobistej.

Witamy w nowym roku szkolnym

oddział     wychowawca
 0 D Ewa Łągwa