Ogłoszenia

Informujemy, że od 01.09.2017 r. do 31.08.2019 r. nasza szkoła to Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Kpt. Ż. W. K.O. Borchardta w Rumi, z siedzibą przy ul. Świętojańskiej 11Góra grosza

Przed nami XV edycja akcji "Góra Grosza". Po raz piętnasty akcji patronuje Minister Edukacji Narodowej. Celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W dniach 24 listopada - 5 grudnia 2014 r. Samorząd Uczniowski będzie zbierał nawet najdrobniejsze kwoty w celu wsparcia tej ogólnopolskiej akcji. Powyciągajcie z kieszeni brzęczące Wam grosze! Rozbijcie świnki skarbonki! Dołączcie do akcji! Liczymy na Waszą hojność! Wierzymy, że macie otwarte serca!
Dziękujemy za wsparcie akcji!

Samorząd Uczniowski


 
Copyright © Gimnazjum Nr 2 im. Janusza Korczaka w Rumi (by Agnieszka Gryzik)