Ogłoszenia

Informujemy, że od 01.09.2017 r. do 31.08.2019 r. nasza szkoła to Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Kpt. Ż. W. K.O. Borchardta w Rumi, z siedzibą przy ul. Świętojańskiej 11Akcja "Młodzi głosują" przy współpracy z CEO

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

W ramach akcji "Młodzi głosują" w naszym gimnazjum został przeprowadzony szereg lekcji wychowawczych dotyczących Parlamentu Europejskiego. Lekcje były bardzo ciekawe dzięki materiałom opublikowanym na stronie CEO. Zorganizowaliśmy również kampanię profrekwencyjną dla nauczycieli i obsługi w naszej szkole (rozwiesiliśmy plakaty, uczennice rozdawały ulotki i naklejki).

Młodzieżowe wybory do Parlamentu Europejskiego w naszej szkole odbyły się 19.05.2014r. Uczniowie byli zapraszani do wyborów według wcześniej przygotowanego harmonogramu, wówczas chętne osoby oddawały swój głos. Wszyscy uczniowie mieli możliwość udziału w wyborach. Wybory trwały 3 godziny lekcyjne, przebiegały bez zakłóceń i zgodnie z regulaminem. W Komisji Wyborczej zasiadły trzy uczennice - przedstawicielki pierwszych, drugich i trzecich klas.

MŁODZIEŻOWE WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
19.O5.2014 r.

WYNIKI

wykres

 1. Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
 2. Komitet Wyborczy Ruch Narodowy
 3. Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej- Unia Pracy
 4. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
 5. Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
 6. Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
 7. Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin- Mikke
 8. Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
 9. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
10. Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia
11. Komitet Wyborczy Samoobrona
12. Komitet Wyborczy Patria Zieloni


 
Copyright © Gimnazjum Nr 2 im. Janusza Korczaka w Rumi (by Agnieszka Gryzik)