UWAGA!
BARDZO PROSIMY O NIEWPŁACANIE W GRUDNIU KWOTY ZA OBIADY NA STYCZEŃ WYJĄTKOWO PRZELEWY NALEŻY WYKONAĆ OD 2.01.2018r.

Akcja "Młodzi głosują" przy współpracy z CEO

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

W ramach akcji "Młodzi głosują" w naszym gimnazjum został przeprowadzony szereg lekcji wychowawczych dotyczących Parlamentu Europejskiego. Lekcje były bardzo ciekawe dzięki materiałom opublikowanym na stronie CEO. Zorganizowaliśmy również kampanię profrekwencyjną dla nauczycieli i obsługi w naszej szkole (rozwiesiliśmy plakaty, uczennice rozdawały ulotki i naklejki).

Młodzieżowe wybory do Parlamentu Europejskiego w naszej szkole odbyły się 19.05.2014r. Uczniowie byli zapraszani do wyborów według wcześniej przygotowanego harmonogramu, wówczas chętne osoby oddawały swój głos. Wszyscy uczniowie mieli możliwość udziału w wyborach. Wybory trwały 3 godziny lekcyjne, przebiegały bez zakłóceń i zgodnie z regulaminem. W Komisji Wyborczej zasiadły trzy uczennice - przedstawicielki pierwszych, drugich i trzecich klas.

MŁODZIEŻOWE WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
19.O5.2014 r.