UWAGA!
BARDZO PROSIMY O NIEWPŁACANIE W GRUDNIU KWOTY ZA OBIADY NA STYCZEŃ WYJĄTKOWO PRZELEWY NALEŻY WYKONAĆ OD 2.01.2018r.

PODZIĘKOWANIA - FUNDACJA BEZBRONNE ZWIERZĘTA

DZIĘKUJEMY !!!

Wolontariusze z grupy Bezbronne Zwierzęta wraz ze swoimi podopiecznymi z całego serca dziękują wszystkim Uczniom Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Rumi za zbiórkę darów dla naszych podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz całemu Gronu Pedogogicznemu za umożliwienie zbiórki i okazane wparcie.

Młodzież uzbierała dla nas: ok. 75 kg psiej i kociej karmy. Otrzymaliśmy również żwirek dla kotów, przysmaki, obroże, smycze oraz inne dary.

Serdecznie dziękujemy za „wielkie serce" i włączenie się w zbiórkę darów dla psów i kotów z Funadcji Bezbronne Zwierzęta.
Maria Baranowska i Liliana Król