Spotkanie z Marcinem Prusem

Odwiedził nasz Marcin Prus - były reprezentant Polski w piłce siatkowej, wybitny polski siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski, czterokrotny mistrz Polski, mistrz Europy i Świata juniorów. Siatkarz jest obecnie dziennikarzem sportowym, współpracuje z rozgłośniami radiowymi i stacjami telewizyjnymi oraz promuje siatkówkę wśród dzieci i młodzieży. Spotkał się z dziećmi i młodzieżą z SP Nr 9 przy ul. Świętojańskiej. Opowiadał o swojej karierze sportowej, ale przede wszystkich motywował uczniów do odnajdywania własnej drogi do sukcesu - nie tylko w sporcie. Uczniowie dowiedzieli się między innymi, jak ważna jest wiara we własne możliwości, motywacja oraz zaangażowanie. Marcin Prus zachęcał do nauki i pracy nad sobą. Zakładał uczniom własne medale i koszulki, prezentował fotografie dokumentujące jego ścieżkę sportową. Spotkanie zakończyło się pozowaniem do wspólnych zdjęć i rozdawaniem autografów.