Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Godzina 08.00 - klasy III gimnazjum
Godzina 10.00 - klasy I, IV, VII i II gimnazjum

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, wspaniałych wakacji, jak najwięcej czasu spędzonego z rodzicami.

Program SKS w naszej szkole

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zastała zakwalifikowana do uczestnictwa w programie Szkolny Klub Sportowy realizowanego przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Dnia 31.01.2018r został rozstrzygnięty Konkurs na realizację Programu SKS w roku 2018.
Program SKS w województwie pomorskim rusza od 12.02.2018.
W nasze szkole organizowany będzie nabór dwóch grup - klasy siódme i oddziały gimnazjalne, prowadzonych przez nauczycieli wf:

Joannę Dzienis - specjalność: gry zespołowe - wtorek 16:30, piątek 15:30
Grzegorza Grinholca specjalność: lekkoatletyka i piłka nożna

Zajęcia każdej grupy odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.
Każdy uczeń, który chce wziąć udział w programie, zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia, które dostępne jest u w/w nauczycieli.

Zapraszamy !