W związku z zagrożeniem wszawicą, prosimy Rodziców i Opiekunów o regularny przegląd włosów swoich dzieci. Jak radzić sobie z problemem wszawicy?

Wzorowa łazienka

W roku szkolnym 2017/2018 po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim programie: WZOROWA ŁAZIENKA, którego inicjatorem jest marka Domestos. Cel to poprawa warunków sanitarnych w szkolnych łazienkach oraz edukacja uczniów w zakresie właściwego dbania o higienę.
W ramach tej akcji odbyły się spotkania z pielęgniarką oraz w klasach młodszych zostały przeprowadzone lekcje higieny.
Uczniowie klas I-IV wzięli udział w konkursie plastycznym, którego zadaniem było wykonanie projektu wymarzonej szkolnej łazienki. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, a najlepsze prace zostały nagrodzone.
Oto lista laureatów:
I miejsca: Nadia Grabowska-kl.Ie, Maja Bareja-kl.IV h, Oliwia Mielewska-kl.IV h, Julia Kaczmarek-kl.IV j
Wyróżnienia: Alicja Brozio-kl.If, Jan Łokaj-kl.Ie, Hanna Panfil- kl.IV j, Agata Bomba – kl. IV h, Amelia Sternal – kl.IV j, Maja Winkler – kl.IV j, Amelia Łukowicz- kl. IV h
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za oddane głosy!

kordynator projektu
Izabela Kaczmarek

Więcej na temat programu na stronie internetowej.