UWAGA!
BARDZO PROSIMY O NIEWPŁACANIE W GRUDNIU KWOTY ZA OBIADY NA STYCZEŃ WYJĄTKOWO PRZELEWY NALEŻY WYKONAĆ OD 2.01.2018r.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada to Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. U nas, na Świętojańskiej, to dzień jak ... codzień. Zawsze przyjaźnie i życzliwie :) A oto krótka relacja:
Odbywały się głosowania na najbardziej życzliwego ucznia w każdej klasie i nauczyciela w szkole; sentencje dla wszystkich; cukierki (tym razem) dla... nauczycieli; optymistyczne żółte dekoracje i stroje w tymże kolorze. Oraz oczywiście Drzewko Szczęścia z listkiem dla każdego.

Więcej zdjęć w galerii.

Wszystkie nasze dzieci są życzliwe, ale te - szczególnie... Gratulujemy zwycięzcom!